Zajęcia Dodatkowe

KARATE  - Pan Daniel Iwanek

mini-DSC 0502
   Od 22 lat propagator zdrowia, sportu, rekreacji dzieci, młodzieży i dorosłych w województwie lubelskim. Współtwórca i organizator programów ,,Trzymaj Pion” i ,, Pierwszy krok” kierowanych do dzieci w wieku przedszkolnym oraz organizator Olimpiad Sportowych dla przedszkoli w Województwie Lubelskim. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Europy, wielokrotny zdobywca Pucharów Europy, zdobywca Pucharu Europy Lublin 2006, Mistrz Świata w Fukugo, Litwa 2008, Mistrz Świata w Kumite Ind. Curityba, Brazylia 2010r, Aktualny Mistrz Świata w Kumite Drużynowym(walki) oraz W-ce Mistrz Świata w Kogo Kumite (walki) Łódź, Polska 2012.

Zajęcia karate to przede wszystkim aktywność ruchowa, kształtowanie prawidłowej postawy ciała ze szczególnym naciskiem na eliminację garbienia się, to wesoła zabawa, Pan Daniel prowadzi zajęcia porywająco a dzieci je uwielbiają i czekają na nie z utęsknieniem.

TAŃCE - Pani Milena Domino

MilenaDomino

Przygoda Pani Mileny z tańcem rozpoczęła sie już od 12 roku życia. Na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca Pani Milena uzyskała klasę taneczną B w tańcach latynoamerykańskich i C w tańcach standardowych. Ukończyła studia licencjackie na Universytecie im. Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, specjalność: filologia iberyjska. Następnie ukończyła studia podyplomowe na kierunku Taniec w Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Obecnie prowadzi zajęcia z akrobatyki powietrznej organizowanych przez Fundację Sztukmistrze.

Pani Milena z dziećmi i młodzieżą pracuje już od blisko siedmiu lat, w  2009 roku rozpoczęła współpracę z Lubelskim Centrum Inicjatyw Tanecznych. Prowadzi również zajęcia w ok. 15 placówkach oraz prowadzi zespoły taneczne w Kocku i Bełżycach.

Zajęcia taneczne  to połączenie nauki tańca w formie zabawy z ćwiczeniami motywacyjnymi.Czas trwania zajęć to ok 30 min, zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Dzieci uczą się podstawowych ruchów tańca z różnych stron świata : samba, cha-cha, tango, hip hop, reggeaton, salsa, rock and roll i wiele innych, z elementami tańców nowoczesnych.
Takie połączenie różnych stylów to nie tylko świetna zabawa, ale gimnastyka poprawiająca koordynację i pamięć ruchową.Poza tym taniec uczy pewności siebie, odwagi, dobrej komunikacji w grupie oraz  świadomości swojego ciała, a rozwinięcie takich cech oznacza, że Państwa dziecko rozwinie swoje predyspozycje, które pomogą mu odnieść sukces w życiu zawodowym oraz osobistym.

Zajęcia te odbywają się  podczas pobytu Państwa dziecka w przedszkolu, dzięki temu nie będą już musieli Państwo dowozić dziecka na zajęcia poza przedszkolem.