Oferta

Niepubliczne Przedszkole Dzieciaki.pl jest zlokalizowane przy ulicy Mariańskiej 25 w Lublinie, w przestronnym lokalu o powierzchni 400 metrów kwadratowych, dzieci mają możliwość korzystania z kilku sal, w sumie nauczaniem możemy objąć 60 dzieci. Liczebność grup jest dużo mniejsza niż w przedszkolach publicznych, staramy się aby dzieci miały komfort edukacji, opieki i wychowania, dlatego liczebność grupy to max. 15 dzieci. Obejmujemy opieką dzieci w wieku przedszkolnym, ale od września 2014 roku również prowadzimy grupę adaptacyjną dla dzieci młodszych. Nasze przedszkole jest placówką ciągle rozwijającą się. Ze względu na doskonale dobraną kadrę specjalistów i pasjonatów, którzy kochają swoją pracę, nasze dzieci uczestniczą w wielu wydarzeniach, projektach, nowych inicjatywach, wspomagamy nie tylko rozwój w zakresie mowy, myślenia, ruchu, umiejętności społecznych czy matematycznych, ale również rozwój kulturalny. Uczestniczymy w licznych wydarzeniach, warsztatach, wycieczkach. Mamy również wiele planów na innowacyjne projekty edukacyjne, które w najbliższym czasie chcemy wcielić w życie. Traktujemy indywidualnie nie tylko dzieci, ale również ich rodziców, dla których staramy się być partnerami w wychowaniu dzieci.
   W Niepublicznym Przedszkolu Dzieciaki.pl realizujemy również podstawę programową wychowania przedszkolnego zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jak w każdym przedszkolu wykwalifikowane nauczycielki prowadzą codziennie zajęcia dydaktyczne dostosowane do możliwości dzieci, ich wieku i stopnia rozwoju a nauczycielki wykorzystują różne metody pracy z dziećmi, bo dzieci to nasza pasja.