^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

 

 

 

MGR KATARZYNA TORÓJ

 

 paniKatarzyna

   Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie z zakresu Filologii Polskiej, specjalność: Logopedia. A następnie studia podyplomowe z zakresu Neurologopedii. Pani Katarzyna ukończyła także studia z zakresu Oligofrenopedagogika, specjalność: Edukacja przedszkolna. Odbyła liczne praktyki w szkołach specjalnych, w placówkach integracyjnych, w przedszkolach i świetlicach. Jest osobą zawsze wesołą i energiczną, posiada świetne podjeście do dzieci. Praca z maluchami zawsze była jej pasją. Dodatkowo prowadzi zajęcia logopedyczne w naszym przedszkolu. 

 

MGR BEATA HĘCIAK

PaniBeata

   Ukończyła studia licencjackie z zakresu pedagogiki, specjalność: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. A następnie studia magisterskie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej z zakresu pedagogiki, specjalność: Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Pani Beata odbyła liczne praktyki oraz pracowała w żłobkach i przedszkolach we Wrocławiu oraz w Poznaniu. Pani Beata ukończyła kurs plastyczny i bez problemu realizuje plastyczne koncepcje wraz z naszymi maluchami. Jest osobą ciepłą, wyrozumiałą, otwartą na potrzeby swoich podopiecznych. Rozwój maluchów połączony z zabawą jest jej atutem. 

 

MGR EWELINA ŁUPINA 

  mini DSC 0181

     Ukończyła studia magisterskie na UMCS w Lublinie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Odbyła liczne praktyki w szkołach i przedszkolach w Lublinie, pracowała w prywatnym dwujęzycznym przedszkolu. Jest osobą dynamiczną, wesołą, jej energia i uśmiech udziela się wszystkim wkoło. Charakteryzuje się bardzo profesjonalnym a jednocześnie ciepłym i radosnym podejściem do dzieci. Ma też bardzo dobry kontak z rodzicami, bowiem jest osobą komunikatywną i empatyczną. Praca z dziećmi zawsze była celem jej dążeń a dzieci to czują i oddają ciepło i miłość z nawiązką.  
 

PANI IWONA GAJOWIAK

IMG 0129

   Posiada duże doświadczenie w kontaktach międzyludzkich,  jest sercem i duszą naszego przedszkola, pomaga w utrzymaniu czystości, wydaje dzieciom posiłki. Najważniejsze jest jednak to, że jest to osoba niezwykle dobra i ciepła, do której lgną zarówno dzieci i jak i dorośli; dla każdego ma dobre słowo i uśmiech na twarzy.

 

 

PANI KAROLINA GARDZIEJEWSKA

karolinka

   Dziewczyna pracująca, która żadnej pracy się nie boi a do tego dzieci ją uwielbiają i lgną do niej jak misie do miodu. Dołączyła do zespołu w kwietniu 2015 r. jednak już nie wyobrażamy sobie pracy bez niej. Wesoła, miła i serdeczna, pomaga nauczycielkom i dba o porządki - jest prawdziwym skarbem.

Copyright © 2013. przedszkole-dzieciaki.pl Rights Reserved.