if ('undefined' != typeof jQuery) document._artxJQueryBackup = jQuery; jQuery.noConflict(); if (document._artxJQueryBackup) jQuery = document._artxJQueryBackup;

NIEPUBLICZNE

PRZEDSZKOLE-DZIECIAKI.PL

Siedziba przedszkola

O Nas

Niepubliczne Przedszkole Dzieciaki.pl powstało z pasji i chęci utworzenia miejsca przyjaznego dzieciom i rodzicom, w którym dzieci będą się rozwijały na miarę swoich możliwości, będą rozwijały swoje umiejętności i osobowość. Chcemy aby nasze przedszkolaki miały pełne wrażeń, bezpieczne i wesołe dzieciństwo.

Przedszkole to nie tylko miejsce, zabawki, otoczenie czy wyposażenie, przedszkole to przede wszystkim ludzie. Naszym ideałem jest współpraca najlepszych nauczycieli – wychowawców, trenerów, lektorów, terapeutów i innych fachowców i pasjonatów, którzy sprawią, że dzieci w naszym przedszkolu będą szczęśliwe, będą rozwijały się wszechstronnie i na miarę swoich możliwości. Jesteśmy również otwarci na potrzeby dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

W naszym przedszkolu olbrzymią uwagę zwracamy na kompetencje i podejście do dzieci osób które u nas pracują. Wszystkie osoby pracujące z dziećmi są bardzo dobrze wykształcone, wszystkie są też sympatyczne i kulturalne. Posiadają to nieuchwytne coś co sprawia, że dzieci je kochają i z uśmiechem przychodzą do przedszkola. Pragniemy Państwu przedstawić osoby, z którymi Wasze dziecko będzie się uczyło, śmiało, rozmawiało i poznawało świat.