if ('undefined' != typeof jQuery) document._artxJQueryBackup = jQuery; jQuery.noConflict(); if (document._artxJQueryBackup) jQuery = document._artxJQueryBackup;

NIEPUBLICZNE

PRZEDSZKOLE-DZIECIAKI.PL

Siedziba przedszkola

Aktualności

Złoty Kurczak

   W dniu dzisiejszym, 24.11.14 r. w naszym przedszkolu odbył się spektakl Teatru Lalek "Fraszka" z Warszawy. Przedstawienie pod tytułem "Złoty Kurczak" poruszało wiele ważnych problemów dotyczących rodziny. W bajeczce o Wilku, Lisie i tytułowym Kurczaku wykorzystano kukiełki i pacynki, aktorzy profesjonalnie zabawiali dzieci opowieścią, w której można było się bać i cieszyć, współczuć i bawić.

zlotyKurczak

Teatrzyk opowiadał o rodzicielstwie, o tym, że miłość zmienia na lepsze i nawet zły wilk może pod wpływem miłości zmienić się. Każdemu trzeba dać szansę i nie oceniać po wyglądzie a po czynach i sercu.

 

zlotyKurczak1234

zlotyKurczak12

zlotyKurczak1

zlotyKurczak123