if ('undefined' != typeof jQuery) document._artxJQueryBackup = jQuery; jQuery.noConflict(); if (document._artxJQueryBackup) jQuery = document._artxJQueryBackup;

NIEPUBLICZNE

PRZEDSZKOLE-DZIECIAKI.PL

Siedziba przedszkola

Pasowanie na Przedszkolaka

W naszym przedszkolu w dniu 05.11.14 r. nadszedł dzień pasowania na przedszkolaka, dzieci trzyletnie zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Do grona przedszkolaków uroczyście i w asyscie rodziny przystąpiły Biedronki. Były śpiewy i tańce, i wierszyki, i prezentacja zabaw po angielsku. Pani Ania była dumna ze swoich przedszkolaków a Pan Marek od Rytmiki przygrywał na gitarze. Dzieci w odświętnych strojach i w kolorowych czapeczkach przeżywały występ przed rodzicami. Zaśpiewały o tym, że są przedszkolakami, którzy już nie grymaszą i nie płaczą, opowiedzieli co robią w przedszkolu przez dzień cały. Niektórych nawet nieco zjadła trema, jednak nie to było najważniejsze. Na koniec dzieci otrzymały pasowanie wielkim ołówkiem od Pani Dyrektor i kolorowe dyplomy na pamiątkę a potem zasiedli do słodkiego poczęstunku.

pasowanie

pasowanie1