Teatr Andersena w przedszkolu!

My to mamy szczęście! W marcu wybieramy się do Teatru im. H. Ch. Andersena na "Proszę Słonia", a 23. lutego Teatr przyszedł do nas z "Pyzą na polskich dróżkach". Bardzo czekaliśmy na tą wizytę i nasze dzieci były bardzo radosne i podekscytowane tego dnia.

teatrAndersena

Wspaniali aktorzy lubelskiego teatru wyczarowali nam Pyzę z mąki i wody i wszystkie dzieci patrzyły jak zauroczone. Najmłodszym naszym pociechom podobało się to, że granica pomiędzy widownią a sceną nie istniała i można było raczkować po elementach dekoracji, bawić się rekwizytami i rozmawiać z aktorami. Zabawy były wesołe i proste, natomiast sztuczki z kurką wzbudziły entuzjazm.

teatrAndersena1

Bardzo cieszymy się, że spotkał nas ten zaszczyt i mogliśmy gościć reprezentantów Teatru Andersena, pamiętamy przecież, że kostiumy, scenografię czy rekwizyty stworzyli konkretni ludzie a Pan Dyrektor Arkadiusz Klucznik udzielił specjalnego pozwolenia na przeniesienie się teatru w gościnne progi przedszkola. Mieliśmy ogromną przyjemność i wielką radość, za co serdecznie dziękujemy. Teraz my odwiedzimy Teatr Andersena.

teatrAndersena12

teatrAndersena123