Kot na punkcie kota.

Pasiasty, pręgowany, cętkowany czy puchaty, każdy jest urodzonym łowczym i indywidualistą. Mowa o kocie, bo to on 17. lutego ma swój światowy dzień. W naszym przedszkolu również obchodziliśmy święto kota, dzieci przyniosły swoje ulubione maskotki kotków, założyły ubranka z kotami a nawet przeistoczyły się w kotki dzięki malowaniu twarzy.

kotNaPunkcieKota

Wspominaliśmy wszystkie znane nam koty bajkowe, jak kot Filemon i Bonifacy, Kot z bajki Tom i Jerry, Kot w butach, Garfield czy inne koty. Było mnóstwo zagadek o zwierzętach i kolorowanki i dużo zabaw. Kot, mimo,że indywidualista, że tylko czasem łaskawie pozwoli się pogłaskać, czy wskoczy na kolana,jest jednak bardzo kochany przez dzieci i przez dorosłych. Zwykły dachowiec, tygrys, puma, ryś, żbik czy sam król lew, każdy z nich fascynuje i budzi respekt. Śmiało można powiedzieć,że nasze przedszkole dostało kota na punkcie kota.

kotNaPunkcieKota123

kotNaPunkcieKota12