Bal w Przedszkolu dzisiaj...

Dzień 03.02.2015 r. w naszym przedszkolu był dniem karnawałowego szaleństwa. Już od rana nasz niezastąpiony Pan Marek przeistoczył się w disc jockey'a natomiast nasze dzieci zmieniały się kolejno, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wróżek, których również nie brakowało tego dnia w przedszkolu, a to w Zorr, a to w księżniczkę, w Kubusia Puchatka, tygryska, w myszkę,strażaka, kaczuszkę, Spider Man'a lub inne bajkowe lub filmowe postaci.

bal1

Na bal przybył również Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Myszki Minnie i wiele, wiele innych. Kiedy rozbrzmiała  wesoła muzyka, dzieci ruszyły w tany, każdy cieszył się ze wspólnej zabawy, tym bardziej, że nasz DJ, co chwilę wymyślał nowe konkurencje.

bal12

A to taniec na gazecie, a to zabawy z balonikami, a to limbo, czyli przechodzenie pod kijem i inne. Był też konkurs na najpiękniejszy strój i ten konkurs wygrali wszyscy, bo nie dało się wskazać jednego faworyta, skoro wszyscy wyglądali fenomenalnie. Zabawa zakończyła się kiedy dzieci już nie miały siły na dalsze zabawy.

bal123Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym rodzicom, którzy przygotowali stroje karnawałowe. Dzieci mogły poczuć się wyjątkowo i świetnie bawić, co wpłynęło nie tylko na humor ale i wzmocniło poczucie własnej wartości dzieci i było cennym doświadczeniem w ich życiu.

bal1234

bal12345