Goście z zamojskiego zoo.

W dniu 28.01.2015 r. odwiedzili nas niezwykli goście z Zamojskiego Zoo. Panie opowiadały o tym jakie zwierzęta mieszkają w zoo, kto je założył i dlaczego warto odwierzać ogrody zoologiczne.

Zoo

Opowiadały także o różnych zwierzętach, ale najwięcej o wężach, a to dlatego, że razem z Paniami z zoo przyjechała Cętka, nieduży pyton w wieku pięciu lat. Dzieci po opowieściach o zwierzętach, bardzo się zainteresowały wężem, ciekawe były dlaczego wąż wysuwa język, dlaczego się zwija i jak się porusza.

Zoo1

Każde dziecko, które chciało, mogło węża dotknąć lub pogłaskać, a nawet zapozować do zdjęcia z wężem w charakterze korali. Goście z zamojskiego zoo bardzo się dzieciom podobali i dzieci żałowały, że nie mogła przyjechać w gości puma lub tygrys.

Zoo12

Zoo123