Babcie i Dziadkowie w przedszkolu.

W dniu 27. stycznia 2015 r.dzieci obchodziły w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Do przedszkola przybyli kochani goście, babcie i dziadkowie a także w dużej mierze inni członkowie rodziny.

babcieIdziadkowie

Dzieci przygotowały wiersze i piosenki  oraz tańce. Każde dziecko kocha bardzo babcię i dziadka i często w przedszkolu wnuczęta opowiadają w jaki sposób spędzają czas z seniorami rodu,jak się nazywają ich babcie i dziadkowie, czasem któreś dziecko wspomni o dziadku, który jest już w niebie. Tego dnia mogliśmy sprawić im radość w postaci występu oraz zaprosić ich na poczęstunek i obdarować prezentami, bo zazwyczaj to oni obdarowują wnuczęta.

babcieIdziadkowie1

Grupa Biedronek przyjmowała swoje babcie i dziadków w pierwszej kolejności, wspólnie z najmłodszymi Żabkami, dzieci przygotowały własnoręcznie wykonany tort, z pomocą Pani Ani, a na torcie umieściły życzenia 100 lat dla Babci i Dziadka, a także inne prezenty. Wszyscy bardzo sięstarali,żeby ten dzień był wyjątkowy i taki też był.

babcieIdziadkowie12

babcieIdziadkowie123