Święto babci i dziadka w bibliotece

W dniu babci i przed dniem dziadka, nasze czterolatki zostały zaproszone przez uprzejmą Panią Magdalenę Rademacher do filii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego, przy Bazylianówce 85. Do biblioteki zawsze idziemy z radością, bo w tym królestwie książek zawsze coś ciekawego się dzieje, tym razem czekali na nas niezwykli goście, babcie i dziadkowie, którzy przygotowali dla nas niespodziankę.

swietoBiDz1

Szacowni goście zaprosili dzieci do wysłuchania znanych i lubianych wierszyków oraz nieznanych i rewelacyjnych piosenek napisanych przez jednego z dziadków. To międzypokoleniowe spotkanie było dla dzieci bardzo przyjemne.

swietoBiDz12

Przedszkolaki następnie odśpiewały babciom i dziadkom piosenkę z okazji ich święta i wykonały pamiątkowy plakat poprzez odciśnięcie stempelka. Następnie dzieci zostały poczęstowane pysznymi faworkami, które przygotowała Pani Anna - jedna z babć. Faworki dzieciom bardzo smakowały, a niektóre dzieci jadły je po raz pierwszy. Tym słodkim akcentem zakończyło się spotkanie w bibliotece, z niecierpliwością czekamy na następne.

swietoBiDz123

swietoBiDz1234