Dzień Kubusia Puchatka

W dniu 20. stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Co prawda Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka przypadał w niedzielę 18. stycznia, jednak Kubusia Puchatka kochamy każdego dnia, więc w naszym przedszkolu świętowaliśmy we wtorek.

dzienKubusia

Kubuś Puchatek mówi o sobie, że jest misiem o bardzo małym rozumku, jednak jego słowa zawierają często bardzo głębokie mądrości, jak ”Jeśli będzie Ci dane żyć sto lat, to ja chciałbym żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez Ciebie.”(Puchatek) czy "Pewnego dnia Puchatek długo, długo rozmyślał, aż wreszcie pomyślał, że powinien odwiedzić Kłapouchego, ponieważ nie widział go aż od wczoraj".

dzienKubusia1   W tym wesołym dniu dzieci przyniosły swoje maskotki z Kubusiem Puchatkiem oraz jego przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu. Pani Asia przygotowała różne zabawy i konkurencje związane z Kubusiem,była degustacja miodu,oraz konkurencje sprawnościowe. było czytanie fragmentów książki Alana Aleksandra Milne.Konkurs na najpiekniejszą kolorowankę, a na koniec były baloniki i wesoła zabawa.

dzienKubusia12345

dzienKubusia123