^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Aktualności

Przedszkolaki po kolędzie

   W dniu 18.01.2015 r. nasze przedszkolaki wraz z rodzicami uczestniczyli we Mszy Świętej w kościele Marianów pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny na Bazylianówce.

koleda

   Uczestnictwo to miało dla nas bardzo duże znaczenie ponieważ msza celebrowana była w intencji wszystkich dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola, a poza tym zamiast kazania, nasze dzieci przedstawiły Jasełka.

Dla niektórych dzieci było to silne przeżycie emocjonalne, tak bardzo potrzebne do nabycia odporności emocjonalnej, która z kolei jest niezbędna dla osiągnięcia dojrzałości szkolnej.

koleda123

Niektóre dzieci denerwowały się przed wzięciem udziału w przedstawieniu, jednak odważyły się wystąpić, młodszym dzieciom wystarczyło same przebranie się i obecność i to również było bardzo cenne doświadczenie.

koleda1234

Rodzice także bardzo dzielnie znieśli występ dzieci, a całe zgromadzenie Kościoła włączyło się śpiewając kolędy. Bardzo byliśmy dumni z naszych dzieci, poradziły sobie wspaniale i mamy świadków na to, że niektóre osoby ukradkiem ocierały łzy z oczu ze wzruszenia.

koleda12

   Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, zwłaszcza tym spoza parafii na Bazylianówce, którzy zorganizowali stroje i dowieźli dzieci na Mszę Św. Bardzo serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi Markowi Otolskiemu MIC, za umożliwienie nam udziału w życiu parafii i tym samym środowiska lokalnego. I tym oto sposobem nasze dzieci przeszły po kolędzie…

koleda1

koleda12345

Copyright © 2013. przedszkole-dzieciaki.pl Rights Reserved.